Zámeček Klokočov
Zámeček Klokočov s.r.o., Klokočov 87, 583 01 Chotěboř, telefon: +420 608 610 650, e-mail: info@zamecek-klokocov.cz
Otevřít menu
Zámeček Klokočov

Zámeček Klokočov

Tento zámeček v obci Klokočov na Vysočině je jedinečný svou atmosférou, historickým nábytkem a velkou zahradou s rybníčkem a torzem starobylého 500 let starého buku. Stavba proběhla v roce 1789 a byla realizována Janem Karlem Schönowetzem z Ungarswertu. V roce 1796 se stal majitelem kupec J. Mucha z Čáslavi. Od roku 1945 zámeček sloužil jako rekreační zařízení Východočeských energetických závodů. V roce 2000 byl prodán do soukromého vlastnictví. V letech 2007- 2009 prošel kompletní rekonstrukcí interiéru i exteriéru a svojí polohou je ideální k zahradní romantické svatbě či klidné dovolené. Lze pronajmout i celý objekt.

  • Resort Zámeček Klokočov
  • svatby na zámku
  • svatba na zámku

Přibližně 200 m od zámečku na okraji vesnice se nachází secesní hostinec, který byl postaven na sklonku 19.století. Zde kromě ubytování v dobových pokojích můžete využít restauraci s výčepem. Na společné zahradě je možné se dále ubytovat ve „Stodole Vejminek“, která byla realizována rekonstrukcí staré stodoly a je v současném stylu. Její součástí je konferenční místnost pro školení a krytý menší bazén. V těchto 3 objektech je možné ubytování pro 69 osob. Svatebčanům a pro firemní akce nabízíme stylový prostor ve „Stodole Seník“, jež je komfortním místem a přitom svým venkovským duchem jak stvořený ke svatební hostině či firemní prezentaci pro 100 osob v teplých měsících roku.

Parkování je možné přímo u hostince. Bezplatné WIFI v celém resortu je hostům k dispozici. Zahradní párty se odehrává na zahradě u hostince a obou stodol. Zahrada zámečku je využita nejčastěji ke svatebnímu obřadu.

Můžete očekávat rodinné prostředí, ochotný personál, profesionální služby v realizaci svatby a firemního školení, klid, pohodu a krásnou přírodu v Železných horách.

těšíme se na Vás

Gastronomie

Sál hostince se stal vyhledávaným cílem nejen milovníků dobrých domácích jídel a nápojů, ale i pro jeho pohodovou atmosféru v secesním stylu. V restauraci je servírováno sezónní menu, které se obměňuje podle ročních období. Pro přípravu jídel jsou vždy využívány kvalitní suroviny. Vyrábíme si vlastní nudle, knedlíky, koláče, české buchty, štrůdl, nabízíme domácí sýry a chutnou domácí kuchyni. Připravíme na vaši svatbu raut dle vašeho přání, svatební oběd a grilování na zahradě.

  • jídlo na zámku
  • jídlo na zámku
  • gastronomie na zámku
svatby na zámku Klokočov mapa